Hakkımızda

 

Şirketimizin temelleri 1977 yılında atıldı. Kurulduğu günden bu yana ortaya koyduğu istikrarlı performansıyla sürdürülebilir bir büyüme örneği sergileyen Grup, Türkiye’nin  güçlü ve saygın şirketleri arasındaki yerini aldı.

Şirketimiz; inşaat-taahhüt, enerji, liman işletmeciliği, madencilik ve turizm-hizmet işkollarında faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir. Şirketimiz bugün kaliteli ve güvenilir bir hizmet sağlayıcı, örnek bir girişimci ve güçlü bir ulusal yatırımcı olarak dikkat çekmektedir.

İnşaat-taahhüt işkolunda faaliyet gösteren Şirketimiz, Grubun ana şirketi ve itici gücüdür. 37 yıllık iş deneyimini, mali gücünü ve teknik yetkinliklerini kullanarak sayısız projeyi başarıyla tamamlamıştır. Şirketin iş portföyünde; ulaştırma ve altyapı projeleri başta olmak üzere, tarım ve enerji projeleri ile bina, konut ve endüstriyel tesis projeleri yer almaktadır.

Türkiye’nin yanı sıra dünyanın farklı coğrafyalarında da tercih edilen bir iş ortağı olmayı başaran Şirketimiz; Libya’dan Azerbaycan, Uganda ve Sırbistan’a kadar yayılan geniş bir coğrafyada hizmet vermektedir

Copyright © 2021 Çağanlar Yapı ve İnşaat Design : Com Teknoloji