Kaliteli Yaşamın Adresi! 
0 532 740 89 97
info@caganlarinsaat.com
Bodrum / Muğla
Yalıkavak Mah.Şeyhülislam Ömer Lütfü Cad.No:22
Pazartesi-Cuma
08:30-18:00
ÇAĞANLAR YAPI VE İNŞAAT'A HOŞGELDİNİZ...
 
Hakkımızda

Çağanlar İnşaat; 20 yılı aşkın süreden bu yana sürdürdüğü yurtdışı proje tecrübesini yurt içine de taşıyarak, tüm teknik detayları düşünülmüş konforlu yaşam alanları oluşturmaya devam etmektedir.

Çağanlar İnşaat, çağın gereksinimlerini hayata geçiren uzman kadrosuyla , itibar gören kent simgesi eserler ortaya çıkarmak için , özenli çalışmalarını her projeye artı değer katarak sürdürmekte ve bu ismi yeni nesillerle tanıştırmaktadır.

Çağanlar İnşaat her geçen gün büyümekte , ülkemize , işverenlerimize ve çalışanlarımıza karşı sorumluluklarını yerine getirerek hedeflerini global platformda gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Yarının dünyasını inşa ediyoruz.

  1. Müşteri Memnuniyeti / “Kalite ve Mükemmellik”
  2. İleri Teknoloji ve Yenilik / “Klasik Hizmet Anlayışı Dışındayız”
  3. İş Sağlığı ve Güvenliği
  4. Profesyonel Yönetim

Mimari felsefemiz, iyi bir mimari kurgu etrafında , ekolojik ve iklimsel kavramlar, kullanıcın gereksinimleri ve çevreye olan duyarlılık ilkeleri göz önünde bulundurularak , yapılara dayanıklılık, estetik ve ruh katarak , hem yasam kalitesini yükseltmek hem de gelecek nesillere bırakılacak ortak kültürel mirasa değer katmaktır.

Tecrübelerimizden aldığımız güç , yüksek hayal gücü ile biçimlenen bakış açımız ve yaratıcı çözümlerimizle gönül verdiğimiz mimariye kalıcı çözümler üretmeye ve yaşamınıza değer katmaya devam edeceğiz.

 
ÇAĞANLAR İNŞAAT TÜM HAKLARI SAKLIDIR.PAYLAŞILMASI VE KOPYALANMASI YASAKTIR. 2019
İletişim bilgileri
 
ADRES
Bodrum / Muğla
Yalıkavak Mah.Şeyhülislam Ömer Lütfü Cad.No:22
TELEFON
0 532 740 89 97
E-POSTA
info@caganlarinsaat.com

Çağanlar İnşaat ; 30 yılı aşkın süreden bu yana sürdürdüğü yurtdışı proje tecrübesini yurt içine de taşıyarak, tüm teknik detayları düşünülmüş konforlu yaşam alanları oluşturmaya devam etmektedir.

 

çağanlar inşaat
Menü
Galeri