Proje Açıklaması

  • Proje Adı: Manzara Adalar
  • Proje Kategori: Devam Eden Projeler
  • Ekleme Tarihi: 28 Şubat 2017, 13:06

Fotoğtaf Galerisi

Genel Özellikler

Sizlerin ve sevdiklerinizin hayallerinden ilham alarak tasarlanan Manzara Adalar stüdyo’dan 5+1’e kadar değişen farklı konut seçenekleri, sahil şeridine 1,5 kilometrelik yürüyüş mesafesi ve yeşillikler içindeki konumuyla her anı ilham dolu bir yaşam için tasarlandı. 

İstanbul’un kalbinde huzurlu bir hayatın kapılarını sizlere açan Manzara Adalar birbirinden prestijli ödüllere sahip, dünyaca tanınmış mimarlık firması Perkins Eastman tarafından tasarlandı. Marmara Denizi ve Adalar manzarasını eşsiz bir şekilde sunan proje hayatınıza ilham katacak. 

Proje, üçü konut, ikisi ofis ünitelerinden oluşan toplam beş bloğu ve ticari alanlarıyla İstanbul’un eşsiz noktalarından birinde yerini alıyor.

Ulaşımın kalbinde yer alan proje, lokasyon itibariyle yüksek yatırım değerine sahip. Ayrıca hayallerden ilham alarak tasarlanan proje, herkese İstanbul’un yeni gözdesi Kartal’da huzurlu bir hayatın kapılarını açıyor.

Ulaşım Bilgileri

Biz Sizi Arayalım

Her ihtiyaca uygun satılık konut projelerimiz ve birbirinden avantajlı satılık daire seçeneklerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurun biz sizi arayalım.

  • Copyright © 2021 Çağanlar Yapı ve İnşaat Design : Com Teknoloji